Neljapäev, 29. mai 2008

Kui lapsel on pidu....

.... ja poest pole midagi peale polüestrist ülikonna võtta (pean silmas Viljandit, mujalt ei otsinud), siis peavad emme näpud nobedamalt käima :))

Pikkaaega ainult logelemise ja puhkamisega tegeledes kaob töötegemise järg ära. Aga ka puhkus kulus ära. Ja see oli ütlemata mõnus puhkus koos väga huvitavate ja toredate inimestega, aga sellest mõni teine kord ;)

Niisiis, kui oli selgunud, et kohalikust kaubandusvõrgust ma midagi oma pojakesele ei leia, kraamisin kodus kangad kapist välja ja hakkasin asjalikuks. Terve päeva olin asjalik. Pluus ja püksid valmis tundusid need kuidagi kahvatud ja nii sai pluus endale ka tikandid. Suurem tikand ees ja üks pisike kaitsev märgike ka seljataga kaelal. Ja valmis nad olidki.
Pluus ja püksid mõlemad linasest kangast ja tikand tehtud linaste niitidega.
Pluusi tikand ka veidi lähemalt

ja ootamatult sai sellest tööst ka esimene "pääsuke" projektis "12 rahvuslikku kuud"

7 kommentaari:

Tiina ütles ...

Väga armas!
Käisin ka täna ühel lasteaia lõpupeol, seal oli ka üks poiss rahvuslikus riietuses, kena oli kohe vaadata.

pisihaldjas ütles ...

No antud hetkel on see ju ainult positiivne, et kaubandusvõrk nõnda hõre on, sest tänu sellele sai ju laps imevahva komplekti! Ja need tikandid on nii armasad ja ilusad ja omad. Ikka kaitseks ja selleks, et neil hea ja ilus ja õnnelik elu oleks :)
pisihaldjas

PS ootan minagi põnevusega, et mis asi Sul seal siis tegelikult plaanis oli, enne, kui see pisike vahva välkplaan vahele tuli ;)

Lillysmuul ütles ...

Ma arvan et see on 100 korda ilusam kui poe ylikond yldse olla saaks!!!

Diana Tammann ütles ...

Väga pidulik ja armas komplekt.

viki ütles ...

ma pean tulema rahakott puuga seljas sinu juurde...otsima viljandist linast riiet ja minu laps vajab ka sellist riietust peoks uueks aastaks, ma ka mitte ie salli neid ülikondi....

timps ütles ...

Minu pojale sobiks selline komplekt suurepäraselt :)

Keson ütles ...

Kiitvaid sõnu on alati hea kulata, kõrvad loperdamas, kuigi tuult ei ole ;) Minu pojale sobis ka ja nüüd hoian hinge kinni, et ta suvejooksul väga palju ei kasvaks. Siis teen kuue ka juurde ja on ka kooli alguse riided olemas.