Teisipäev, 25. august 2009

Koolitööd vol.2

Siis, kui kõik ootavad pikkisilmi uut kooliaastat, siis hakkan mina alles eelmist lõpetama. Aga ärge arvake, et see annab võimaluse puhkuseks. Kus sa sellega :) 4.septembril hakkab kõik uue hooga jälle peale. Ole ainult mees ja püüa sammu pidada ja hakkama saada.

Konstrueerimis ja tehnoloogia praktika põpuks pidi valmis saama toode pihaosale ja ka alumisele osale(püksid või seelik). Ja mitte midagi lihtsalt niisama tavalist, vaid moekohane. Ehk siis valmis konstruktsioonist tuli tuletada miskit. Eelduseks, et idee on viisakalt paberil. Seda mul hetkel ei ole, aga küll reedeks jõuab:)) Ka korralik seeliku konstruktsioon tuleb teha, sest esimene on lihtsalt nõeltega väga ära augustatud ;D

Alustuseks siis pihaosa konstruktsioon.Konstruktsioonile lisan need jooned kuidas hakkab välja nägema minu uus pihaosa. Ja muudan lõiget, kui vaja.Sulgen sissevõtted ja lõigun konstruktsiooni nii lahti, et tekiks lõige mille järgi saaks õmblema hakata :) Lootuses, et ikka saab :P Nagu näha on veel töökäigus mõte suunda muutnud ja konstruktsioon on üsna värviline ja lapitud....ja siis juba valmis lõige, mille järgi kogu kupatuse riidest välja lõikan.Valmis komplekt sai selline.Seelikuga lehvisin juba folgi ajal ringi :D see tuleb üle triikida ja siis jääb loota, et saan oma hinde kätte.

6 kommentaari:

Tuulike Kivestu-Rotella ütles ...

Imekaunis komplekt! Järgmiseks suveks annan ka tellimuse sisse! Ja millal külla tuled? Koolitöödega on minul sama värk - saaks eelmisegi õppeaasta kuidagi l
õpetatud...

Muhv ütles ...

Mina annaks küll 5+ sellele komplektile! Stiilne, moekas, sobib kandjale - mis sa veel hing ihkad.

viki ütles ...

Wow nii lahe pluus, seda seelikut ma nägin folgil, seisime kõrvuti viimasel kontserdil ;)

Keson ütles ...

Viki, kas tõesti.
No mina vana pime ei näe kunagi suurt midagi enda ümber, aga sa oleks võinud ju mind müksata :D

Kuutydruk ütles ...

Väga uhke värk! Ma mõtlen ka viimasel ajal, et äkki läheks õppima seda värki. Aga praegu on ajad nii segased, et ei julgus kaob ära... Aga sinu töö on küll väga ilus ja kindlasti saad väga hea hinde! :)

Kadri ütles ...

Vot nendest kriipsudest ja juttidest, mis sa sinna paberile oled tõmmanud, pole ma kunagi aru saanud :P
Aga komplekt ise on muidugi imeline. Täitsa sinu :)