Neljapäev, 5. november 2009

Randmekatted

Kui ma peaksin kunagi mingi asja kohta ütlema, et ma ei tee iialgi selliseid asju, siis on kõige targem mind mitte uskuda ;)
Siin ongi nüüd taas pärlitega kootud randmekatted, mille kohta, kui ma hästi mäletan ütlesin, et neid ma küll kunagi ise tegema ei hakka. See oli vast siis, kui meil oli koomakudumise seltsing :D, kes teab, see mäletab.
Ilmselt on nii, et kui miski selgeks saab, siis tekib üha uusi ideid ja ka inimesi, kes just selliseid randmekatteid omale on soovinud. Seekord tekitasin randmekattele ka veidi pöialt.

Mustad, valgete seemnehelmestega randmekatted. Statistika mõttes: lõngaks must Titan Wool/B.B.B (võtsin 2X, sest muidu sai liialt peenike), vardad on ilmselt 1,0, vardal on 78 silma, ühes mustrikorras on 90 seemnehelvest, kokku on randmekattel viis mustrikorda.Punased mustade seemnehelvestega randmekatted. Siia ka statistika: lõngaks Smyrna Platinum 100 g 854/tumepunane, vardad ikka 1,0, vardal 78 silma, ühes mustrikorras 109 seemnehelvest ja randmekattel kokku viis mustrikorda.

Mõlemad paarid

4 kommentaari:

Kuutydruk ütles ...

Oh, need on imeilusad!
Kuidas neid tehakse? Aetakse kõik helmed enne lõngale või?

siuu ütles ...

No kes siis koomakudumise seltsingut ei teaks:) See oli napilt enne mulgimaavillaseid... ja väga ilusaid randmekatteid:)

Malle ütles ...

Super ilusad! Mustad meeldivad eriti!

Gio Ve ütles ...

Your site is very fine indeed!
If You have time, please come to see my blog: it is probably the only one written 50% Italian and 50% Estonian.
Best wishes from Italy!