Neljapäev, 7. jaanuar 2010

Lambad ja laptopi kotid

Tegelikult küll juba koos kogu lambakarjaga valminud, kuid üllatus momendi tõttu siiani varjus olnud väikese kiiksuga lambad.Miks just lepatriinuga, seda teab see kelle koju lambad jõudsid ;)

Veel kaks kotti laptopidele. Tegelikult küll oli kolm, aga see pildistamis vaidlus ja tasu jääb siiski Juulikese ja Siuu otsustada. Kas pilt või raha :DD

Punane vill + valge linane = nuno + tugev linane + triibukangas = laptopikott ;) Selle koti kangas oli mõned postid eespool korra juba näidatud.Sisu on vast pea sarnane eelmistega. Vahel võib vastavalt tellija soovile see veidi muutuda.Must vill + valge linane = nuno + tugev linane + must villane + näpuotsaga peenvillast = tikandiga kott iseendale ;) Sai taas veidi maavillane, aga selline ma kord olen.Kott on mõlemalt küljelt suht sarnane. Kui mitte arvestada seda et kangas ei ole kindlasit kogu ulatuses ühesugune. Tikand veidi lähemalt.Ilusat uut aastat kõigile, kes juhtuvad siia piiluma :)

11 kommentaari:

X by Leina Neima ütles ...

Meeldivad väga - nii kotid kui kiiksuga lambad :=)

..ja parem hilja kui mitte kunagi soovida soodsaid loometuuli selgi aastal!

Kusjuures, kas ma olin varem pime või polnudki sul seda kirja jätmise võimalust?

Anonüümne ütles ...

Toredat ja teguderohket aastat!

KK ütles ...

Väga armsad kotid on! Eriti meeldib mulle see must tikandiga.

Malle ütles ...

See must kott iseendale on ikka kõige ilusam! Ja lepatriinudega lambad!!!
Ilusat alanud aastat!

viki ütles ...

Appi kui kelmikad ja vallatud lambad :D
Eriti see lepatriinu seljal aga see väikene vallatu lokk on parim detail :D

Tuulike Kivestu-Rotella ütles ...

Foto valmib homme! Mina teen. Siuu ei aita kuidagi kaasa ning las tema ikka igaks juhuks maksab ka ;). Mina aga ootan ikka veel ühte teatud numbrit!
Koti kohta ütlen vaid kiidusõnu! Ja lambad on väga lahedad. Üks nende sugulane on mul juba üle aasta siin aknalaual kepsutamas, kivi kõhus (nagu Punamütsikese muinasjutu hunt).

Keson ütles ...

Piinlik lugu küll Juulike aga pole mul nagu ühtegi aadressi kuhu seda numbrit saata :P

Anonüümne ütles ...

Võrratud kotid ja nii armsad lambad. tumevalge

laptopi ütles ...

With every day coming, and all the new technologies and methods, laptops gain more and more popularity among computer users across the world. Although these machines were originally produced for businessmen, who had much dependence on their PCs, nowadays, the laptops are applied almost everywhere and by anyone.

"laptop akku" ütles ...

The number one reason why people buy laptops is because they can take it anywhere. If you constantly have to go on trips, a laptop will be very useful. Your own laptop will have all your e-mail, software’s, presentations, sales material etc.

wholesale electronics China ütles ...

It's really wise to buy wholesale materials and electronics from China. It's not only that you save on money but you are also sure that you have nothing but quality wares too.