Neljapäev, 4. veebruar 2010

Femme Fatale

"Femme fatale’i tähendus viitab naisele,
kes põhjustab hukatuslikke tagajärgi
kas siis endale või teistele (enamasti
meestele). Femme fatale viib hukatusse
oma põrguliku veetluse tõttu — kuid
nüüd sõltub femme fatale’i tüübist, kas
ta teeb seda tahtmatult või tahtlikult.
" on kirjutanud Kadri Kõusaar.

Ka kotitegu Craftwerkis ajas mu mõtted just selles suunas liikuma. Mina ise end küll ei saa vast väga saatuslikuks nimetada, aga mängu ilu ja võlu ma armastan ;)
Teema nõudis minu jaoks pitsivahtu, pärleid ja lillekesi. Vähemalt hakkas sellesuunas liikuma kohe mu mõte. Samas oli kohe selge, et ma ei tee traditsioonilist koti, kui sellist. Teema ise juba nõuab midagi erilist. Midagi sellist, et kui kotike näpus ripuks oleks tagasi vaatajaid rohkem, kui üks :)

Minu koti põhivormiks sai kera (olen seda ka enne katsetanud).
Minule oamselt vilt. Kindlal vormil ei ole enne nunot katsetanud. Nüüd tahtsin katsetada pitsi ja villa segunemist. Sooviks oli küll, et vill oleks rohkem domineerinud, aga ka saavutatud tulemus meeldis mulle. Kõik kes omavad mingeidki teadmisi viltimisest teavad, et alguses, enne kui vill hakkab kokku minema läheb see hoopis suuremaks. Venib välja nagu kalts ja tekib tunne, et sellest küll asja ei saa. Minulgi oli tunne, et ees on prügikasti ring ;) Kogu kupatus oli ikka kauaaega nagu narts ümber kera ja oli küll selline käegalöömise tunne, et tuleb otsast alata ja se pits sinna paika jätta. Aga samas ei saa ju ka jonni jätta, ;) Ja oh imet, ühel hetkel hakkas se kalts siiski üha enam pallikuju omandama :D
Peale tikkisin isuga pärleid ja krooniks veel üks liiliaõis. Neid oleks vist võinud isegi mõne veel teha. Neid saab ka hiljem lisada :)
Pilte siis ikka ka.


...õhtu on läbi. Kleit on seljast langend ja jäänud koos kottiga sinna kuhu see langes, aga õhus on veel.....

12 kommentaari:

KK ütles ...

Äge! Mulle meeldib!

Irka ütles ...

Väga, väga, ilus, ilus, ilus. Aga minu jaoks puudub üks pisidetail (või pole seda pildil...). Punane. Saatuslik naine kannab punast, selle eest pole pääsu. Üks pisike pärl :) või tikkeniit... või tipud liiliaõies... No norin natuke. Ma lihtsalt armastan punast, isegi, kui seda alati minu ja mu tegemiste juures näha pole.

Koduhaldjas ütles ...

raamist väljas- võiks vabalt formuleerida ka teemaks vormist väljas. mitte selle tavapärases halvustavas mõttes vaid, et leitaks teisi vorme. kera ona väga lahe, olen seda ennegi kellegi käsitööüllitistes silmanud. ehk oligi siis sinu töö seegi? edu Femmes!

X by Leina Neima ütles ...

Kaunis... meeldib väga koti vorm ja see, et see "daam" jätab hästi õrna aga samas jõulise mulje. Tänud osalemast!

Tiina ütles ...

Oled hea tugeva vormi saavutanud kotile. Ilus!

Elsa ütles ...

Minu selle ringi lemmik!:)

Unknown ütles ...

tõeline kaunitar, viimse detailini paigas!
nii hea meel, et osalesid, aitäh :)

Keson ütles ...

Tänud!

sircu ütles ...

Väga kaunis kott ja põnev lahendus!

viki ütles ...

Väääga ilus!!! Kahju, et ei õudnud ise osaleda aga tööd on fantastilised.....lill on ülim! pean kunagi tulema sinu juurde seda õppima ;)

MARRE ütles ...

väga ilus ja maitsekas, värvid ja vormid ja kõik on nii kena!
palju õnne femme fatale võidu puhul! :)

Lillysmuul ütles ...

Palju õnne Femme Fatale võidu puhul!
Väga ilus kott on!!!