pühapäev, 13. veebruar 2011

Ajas tagasi

Kuna endiselt on väga talvine, siis pole veel miskit hullu, kui teen väikese tagasivaate jõulude ja aastavahetuse aega :-)
Ilus ja käre talv kogu oma hiilguse ja kargusega on endiselt akna taga ja annab teada, et siin Mulgimaal on kevadet veel vara oodata.
.... esimesed jõulud ja aastavahetus uues kodus :-)
Päkapikud olid ka kodus :)Nii pikka ja suurt lauda mul eelmises kodus ei olnud. Ükski eelnevatel aastatel kasutusel olnud lina ei rahuldanud mind ;-) Laud sai uue ja lihtsa liniku. Lina tikand on pärit Tarvastu rätikult.Ilma kuuseta ei saa kuidagi. Meil siis selline lihtne.Jõuluajal ja aastavahetuse juurde kuulub alati küünlavalgus, mis tekitab hubase ja veidi müstilise tunde.Ja lund, lund,lund.... seda jagus igale poole ja kogu maal :-D Meie lapsed said tänu suurele lume kogusele tuubiraja :)) ja lund, seda tuleb aina juurde :-) uskumatu!!!Kooli lõpetamise kõrvalt võttan veid aega endale ja alustasin üle aastate (ei mäletagi mil viimati) kirikinnaste kudumist. Plaanis on teha sõrmikud. Abiks ajakirja Käsitöö 2009 aasta sügise number, kus sees Kristi Jõeste kaunid kindad ja õpetused. Minu õnn on see, et vajadusel saan ka otse Kristi käest küsida :-)
Algus siis tehtud....Selline sai 2011 aasta esimene postitus. Vast mitte viimane ;-)

Kommentaare ei ole: