kolmapäev, 30. aprill 2008

Tekk Aasta Emale..

....seekord siis taas valmis ja jällegi ilus.
Selle aasta tekk sai kokkuheegeldatud siis Viljandis. Ja see oli üks mõnus laupäev kõigi nende inimeste seltsis, kes juba vanad tuttavad ja ka kõigi nende seltsis, keda sai esimestkorda näha. Tundub, et meiega liituvad inimesed justkui kohe sobivad seltskonda. ;)
Kui alguses arvasime, et kuidas me selle teki kokku saame, siis tegelikult oli see kõik oluliselt lihtsam ja lõbusam ;)) Kuigi eks meiegi saime veidi targemaks kuidas üks või teine asi peaks käima.
Näpud käisid nobedalt ja suud sammuti . Poolepäeva peal peetud söögipaus tõstis tuju veelgi ja kui päev poleks otsa saanud oleks veelgi heegeldanud :DD või lihtsalt niisama lobisenud.
Mõned pildid ikka kaMa usun, et kõik kes selles projektis osalesid võivad endaga rahul olla. Kogu projekt on ju heategevuslik ja ütlemata armas. Kuigi minuarust võiks vahelduseks kasutada järgmine aasta kevade värve.

6 kommentaari:

Kadri ütles ...

Oli mõnus koostegemine, tõesti. Heas seltskonnas, head asja teha- kasvõi iga päev, eks ju :)

Diana Tammann ütles ...

Väga armas tekk :)
Silma jäid 2 väga huvitava mustriga ruudukest (no ei tõuse käsi "lappi" kirjutama) ;)Kerides blogi lehte allapoole sai autor ka selgeks :). Väga ilusad! Kas muster on omalooming või on kuskil saadaval. Hirmsti tahaks omada neid mustreid :)

viki ütles ...

fantastiline tulemus...meeldib rohkem kui eelmise aasta oma :)
olite megatublid :D

Keson ütles ...

dots, kui sa mõtled minu tehtud ruute.siis need on mitmest mustrist kokku tuletatud. Aga kui on soovi, siis võin need kokku kirjutada ja sulle saata.

Diana Tammann ütles ...

Mul oleks küll väga hea meel neid mustreid omada :) Kui sulle väga tüli ei tee.

Diana Tammann ütles ...

Panen oma meili ka diana.tammann@gmail.com
Tänan :)